Rocket VPN - Internet Freedom

VPN Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.9
  • Dil TR / EN
  • Firma Liquidum Limited
Rocket VPN; kendi IP adresinizi gizleyerek internet ortamında özgürce gezinmenize imkan tanıyan harika bir araçtır.

Rocket VPN; kendi IP adresinizi gizleyerek internet ortamında özgürce gezinmenize imkan tanıyan harika bir araçtır.

Uygulamayı hemen indirmek için > Rocket VPN - Internet Freedom

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde, bulunduğunu bölgede yasaklı olan web sitelerine kolayca erişim sağlayabilir, kendi IP adresinizi gizleyerek internet ortamında güvenle sörf yapabilirsiniz.

İnternet ortamında özgürce gezinmenin yanı sıra kişisel güvenliğinizi de koruyan uygulama, sizin internet ortamında gezinme ve tıklama alışkanlıklarınızı izleyen üçüncü şahısları da engeller.

Bilindiği gibi internet ortamında gezindiğimiz web siteleri ve nereye tıkladığımız gibi bilgiler üçüncü şahıslar tarafından izlenmekte ve bu bilgiler doğrultusunda çeşitli reklamlar önümüze çıkmakta. Rocket VPN uygulaması ile kendi IP adresinizi gizleyerek tamamen anonim gezinti yapabilirsiniz. Böylece gezinti ve tıklanma alışkanlıklarınızı izleyen ve hatta kişisel bilgilerinize erişen üçüncü şahıslardan korunabilirsiniz.

Oldukça sade ve çık bir arayüz ile gelen uygulamada kısa yolar oluşturarak kısa sürede tercih ettiğiniz bölgeye bağlanma şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra kişisel verilerinizi şifreleyerek koruyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Rocket VPN - Internet Freedom indir